Yaşam

Şakaydı Gerçek Oldu: Barbie ve Oppenheimer’ın Bir Araya Geldiği ‘Barbenheimer’ Filminin Hazırlıkları Başladı

Christopher Nolanimzalanmış Oppenheimerve yönetmenliğini Greta Gerwig’in üstlendiği. Barbie Filmler gişe rekorları kıran filmler olarak tarihe adını yazdırdı. Bu yıl 21 Temmuz’da aynı gün ve saatte iki film vizyona girecek. ‘Barbenheimer’Sinemasına ilham kaynağı oldu.

İnternetteki hayali ‘Barbenheimer’ sineması için iki dünya bir araya getirilerek birçok senaryo oluşturuldu ve sinema afişi hazırlandı. Bu hayali sinemaSonunda gerçek oluyor.

Filmin yönetmeni ‘B-film’ tarzı filmleriyle ünlü Charles Band’dir.

‘B filmi’Türün sinemalarını üreten Charles Band, Barbie ve Oppenheimer evrenlerini birleştiriyor ve yaratıyor Barbenheimer Filmini yayınlamayı planlıyor. Dünya çapında reklamlarla her yerde pembe renkFilmi izlettiren Barbie ve ardından Christopher Nolan’ın büyük beğeni topladığı Oppenheimer filmleri nihayet karşımıza çıktı. aynı evrendetanışır.

B filmi terimi genellikle düşük bütçeli filmler için kullanılır. Charles Band,Bu türden pek çok filme imza atan bir yönetmen olarak kolları sıvadı ve Barbenheimer’da çalışmaya başladı.

İki evrenin birleşmesiyle kara mizah dolu bir sinema ortaya çıkacak.

Gelecek yılÇekimleri başlayacak olan Barbenheimer konusuyla dikkat çekici türden. Oyuncak bebekevrendeki bilim adamı Dr. Bambi J Barbenheimer, Çocuklar tarafından oyuncak olarak kullanılmaktadır. Acımasız muameleye maruz kalan bu bilim adamı, gördüğü tedavinin insanlığın sonunu getireceğine inanıyor. bir atom bombası oluşturmayı planlıyor. Hem eğlenceli hem de karanlık olayların yaşanacağı film, Charles Band’in daha önce farklı evrenleri birleştirerek çektiği filmlere benziyor.

Kendi mizahınızı yaratmak için Barbie ve Oppenheimer’ın üzerinden zamanın geçmesini bekliyorum Charles Band, filmi düşük bütçeyle çekeceği için birçok eleştirmenin hedefi haline geleceğini söylüyor. Ancak sınırlı bütçeyle film yapmaya alışkın olan Band, eleştirilere pek aldırış etmiyor.

Barbenheimer sinemasının nasıl olacağına dair fikirleriniz neler?

Kaynak: Insider, Indy100

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu