Haber

Zırhlı Birliklerin Okulun Tel Örgüsüne Asılan Erdoğan Afişine Tepki: “O Fotoğraflar Size Seçim Kazandırmayacak Ama Şanlı Ordumuza Zarar Verecek”

ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu çevresindeki tel örgülere Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterleri asıldı. Duruma tepki gösteren Demokrat Parti Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı, “Cami yetmedi, siyaseti kışlaya getirdiler. O fotoğraflar sizler için. oy Kazanmaz ama şanlı ordumuza zarar verir. Kim asarsa oradan indirsin diye uyarıyoruz” dedi.

28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimlere iki gün kala Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu’nun duvarına Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’ın posterleri asıldı. Fotoğraf çektiği bu duruma tepki gösteren DP Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı, “Cami yetmedi siyaseti kışlaya taşıdılar. TCG Anadolu gemisini seçim otobüsüne çevirdiler yetmedi astılar” AKP Genel Başkanı’nın askeri bölgelerdeki fotoğrafları. O fotoğraflar size seçim kazandırmaz ama şanlı ordumuza zarar verir. Sizi uyarıyoruz, kim asıyorsa oradan indirsin.”

Kaynak: ANKA / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu