Teknoloji

Yeni Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunu Sızdırıldı

Sıradaki ücretsiz Epic Games Store oyunu, yaşanan bir sızıntı ile ortaya çıktı. Görünüşe göre GİZEMLİ OYUN furyasını yine bomba bir oyun ile kapatacağız. Marvel’s Midnight Suns ücretsiz dağıtılabilir. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (30 Mayıs)


Epic Mega İndirim 2024 kampanyasının başlaması ile dijital mağazada da GİZEMLİ OYUN dönemi başladı. Bu da demek oluyor ki, normal şartlarda bu oyunları sadece tahmin edebiliyoruz ve belirtilen gün geldiğinde de öğreniyoruz. Normal şartlarda diyoruz; çünkü, sağ olsun billbil-kun bizlere önceden aktarıyor. Kendisinin bu konudaki itibarı da arşa çıktığı için, büyük ölçüde kesin gözüyle bakabiliyoruz.

Yeni Ücretsiz Epic Games Store Oyunu Hangisi Olacak?

Şimdiye kadar olan üç oyunun sızıntılar ile Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition, Farming Simulator 22 ve Chivalry 2 olduğu ortaya çıkmış ve nokta atış isabet ettirilmişti. Epic Games şirketinin Epic Mega İndirim 2024 kampanyası süresince toplamda dört AAA oyun vereceğini göz önünde bulundurduğumuzda, sıradaki oyun ise bunların sonuncusu olacak. Görünüşe göre seçilen oyun, Marvel’s Midnight Suns. Sızıntı ise yine billbil-kun tarafından yapıldı.

Halihazırdaki Epic Mega İndirimi 2024 kampanyası kapsamında % 75 indirim ile 699 TL yerine 174.75 TL’ye satılmakta olan oyunun hikayesi, çizgi-roman serisi ile paralel olarak ilerliyor. Ana kötü karakterimiz, “Lilith” Hydra tarafından diriltiliyor. Kehaneti yerine getirmek için, şeytani ordusunu ve tüm gücünü kullanarak karanlık tarafın kralını geri getirmeye çalışacak. Bu büyük tehdide yanıt olarak, Lilith’in çocuğu ve onu daha önce yendiği bilinen tek efsanevi kahraman The Hunter’ı canlandırmaya karar veren Yenilmezler de kötü karakterimiz Lilith’e karşı kendi ekipleri ile mücadele ediyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu