Haber

Yasak Aşk Skandalı Magazin Gündeminde! Evli Partneriyle Aşk Yaşadığı Söylenen Ünlü Sunucu Kimdir?

Bircan Bali yine durup yeni bir magazin haberi verdi. Birlikte program yapan iki ismin yasak aşk yaşadıklarını öne süren Bali, elinde belgeler olduğunu söyledi. Bali isim vermeden olayla ilgili ne söyledi? Söz konusu kişiler kimlerdir? Hadi bakalım.

Bircan Bali, televizyon dünyasının en çok tartışılan isimlerinden biri. Zaman zaman ahlaki bekçilik yapan Bali’nin haber etiği de tartışılıyor.

Bircan Bali, geçtiğimiz gün magazin gündeminde merak uyandıran skandal bir yasak aşk hikayesinden bahsetti. Daha doğrusu bazı iddialarda bulundu.

Bali belgelere sahip olduğunu ancak paylaşmayacağını veya isim vermeyeceğini söyledi.

İsim vermeyen ancak söz konusu kişiler hakkında detay vermekten çekinmeyen Bali, yaşananları şu sözlerle anlattı.

Programı bir hanımefendi sunuyor. Dijital olabilir veya televizyon olabilir. Bu hanım evli ve biz onu kocasının soyadından tanıyoruz. Kocası ünlü değil, işin mutfağında. Aynı yerde, aynı mutfaktalar. Bu hanımefendi, programı birkaç kişiyle denedikten sonra tek başına gitmeye karar verir ve kendisine bir eş seçer.’

“Ortağımız da evli ve araştırma yazarı. Daha çok ruhani konularda. Birlikte iş yapmaya başlıyorlar. İkisi de hâlâ evli.”

‘Sonra ne yazık ki aralarında yasak bir aşk başlar. Sonuç olarak, aşağıdaki sonuçlar. Gazeteci yazarın karısı bu durumu fark eder ve kocasına yakalanır. Metresleri eleştiren bu ünlü sunucu bir anda metres pozisyonuna düşüyor. Ve bu kez kendi eşi de duyar. Karısı da gidiyor. Her iki tarafın da çocukları var. Çok ağır bir şey var, onu söylemeyeceğim. Şu anda programlama yapıyorlar. Cümlelerine başlarken ‘Ben evli bir kadınım’ diyerek başladı.

Öte yandan Ece Erken, Bircan Bali’nin bahsettiği söz konusu kişiler hakkında da paylaşımda bulundu. Söz konusu kişinin “YouTube’da tıklanmak için kendisini ve partnerini kullandığını” söyledi.

Erken, “Umarım herkesin gerçek yüzü ortaya çıkar” dedi.

“Söz konusu kişi namus dersi verdi ama onu da yaptı” dedi.

Tahminler olsa da söz konusu şahısların kimler olduğunu bilmiyoruz… Bircan Bali’nin iddiası, eski eşlerin de para verilerek susturulduğu yönünde.

Bakalım neler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu