Haber

Monster Notebook, PUBG Turnuvası PROTALITY 7. Sezonun Ana Sponsoru Oldu

Türk oyun ekosisteminin gelişimine verdiği destekle tanınan Monster Notebook, PUBG: BATLEGROUNDS takipçilerinin heyecanla beklediği PROTALITY Sezon 7’nin ana sponsoru olduğunu duyurdu. 150.000 TL ödül havuzuyla Türkiye ve Orta Doğu’da eş zamanlı düzenlenecek turnuvada 18 farklı ülkeden en iyi takımlar ödüle ulaşmak için mücadele edecek. PROTALITY Sezon 7’nin şampiyonu ve ikinci takımı, PUBG EMEA Şampiyonası: Sonbahar’ın farklı aşamalarında Wildcard haklarına sahip olacak.

 

Monster Notebook, resmi olarak KRAFTON tarafından desteklenen ve eSports360 tarafından düzenlenen oyun ve espor projelerinde zirve noktası olan PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvası PROTALITY’nin 2023’teki ikinci etkinliği olan PROTALITY Sezon 7’nin ana sponsoru oldu. 150.000 TL ödül havuzuna sahip turnuvada, PROTALITY 7. Sezonun şampiyonu ve ikinci takımı, Türkiye ve Orta Doğu bölgeleri için açılan elemeler ve iki Wildcard hakkıyla PUBG EMEA Championship: Sonbahar’ın farklı aşamalarında mücadele edecek. Bu heyecana 18 farklı ülkeden en iyi gruplar katılıyor.

“Her şeyden önce katma değerli üretim için çalışıyoruz”

Sponsorluk kararıyla ilgili konuşan Monster Notebook Global Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyun bilgisayarı denince akla ilk gelen marka Monster Notebook olarak üründeki gücümüzün yanı sıra ekosistemi de bir bütün olarak görüyoruz. Oyun bilgisayarları alanındaki liderliğimizin yanı sıra espora verdiğimiz destekle hizmet ve üstün müşteri deneyimi sunuyoruz.” Hem oyunculara, hem sektör paydaşlarına, hem de sektörün geneline örnek olmayı misyon edindik. Oyun tutkunlarının üç yıldır sabırsızlıkla beklediği ve takip ettiği PROTALITY Sezon 7’nin ana sponsorluğumuz da bu misyonun en yakın göstergelerinden biridir. Öncelikle katma değer üretimi için çalışan bir marka olarak verdiğimiz sözlerin arkasında durmak en büyük gururumuz ve memnuniyetimizdir. Eylül ayındaki turnuvaya katılacak takımlar dört aşamalı maçları sabırsızlıkla bekliyor. “Katılacak takımlara başarılar diliyor, ekosistemin gelişimi için desteğimizi sürdüreceğimizin sözünü vermek istiyorum” dedi.

Maçlar canlı ve Türkçe izlenebilecek

PROTALITY 7. Sezonun ödül havuzu 150.000 TL; Açık eleme maçları 24-27 Ağustos’un ortasında, Tulpar Üst Lig maçları 1-2-3 Eylül’de, Abra Aşağı Lig maçları 9-10 Eylül’de ve son etap maçları ise 22-22 Eylül’de oynanacak. 23-24 Eylül. PROTALITY Sezon 7’deki turnuvaya katılan takımlar dört farklı aşamada yarışacak. Tulpar Üstkümesi; Açık elemelerden 16 grup ve 8 davetli grubu bir araya getiriyor. Tulpar Üst Lig karşılaşmalarında finale çıkamayanlar, Abra Alt Lig’de şanslarını son bir kez deneyebilecek. Final etabında ise turnuvaya katılan 64 takım ile davet edilen 8 takımın çabaları sonucunda belirlenen en iyi 16 takımın maçları oynanacak. PROTALITY 7. Sezon çalışmaları, Arda “Tropik” Bayram, Buğrahan “Enkaz” Şevke, Mustafa “Fanius” Gültekin, Özgür “kök” Alagül, Timur “Timurlengx” Günay, Utku “Utimikk” Taşyürek ve Oğuzhan Türkçe olarak twitch.tv/pubg_battlegroundstr’da Canalem’i Can anlatımlarıyla takip etmek mümkün.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu