Haber

Konyaspor Teknik Direktörü Ömerovic: Zor günleri aşacağız

Konyaspor Teknik Direktörü Fahrudin Omeroviç, yarın Göztepe ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçı öncesinde yaptığı açıklamada, “Bu zor günleri en kısa sürede aşacağız. Daha sonra daha iyiye gitmek için çalışacağız.”

Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası 5. Turunda yarın Göztepe’yi konuk edeceği maçın hazırlıklarını Teknik Direktör Fahrudin Omeroviç yönetimindeki antrenmanla sürdürdü. Kayacık Tesisleri’nde ısınma çalışmalarıyla başlayan antrenmanda futbolcular önce pas çalışması yaptı, ardından taktik çalışmaları yaptı.

Antrenman sırasında basına açıklama yapan Konyaspor Teknik Direktörü Fahrudin Omeroviç, “Burada olmaktan gerçekten çok mutluyum. Çünkü burada çok güzel günler geçirdik. Kupayı da kazandık, Avrupa heyecanını gördük. Şehir bizi çok güzel karşıladı.” . Biz de onları sevdik. Kendimizi evimizde gibi hissettirdiler.” . Bunun için çok teşekkür ederim. Bana ve ekibimize güvenen Lider Ömer Korkmaz’a ve yönetim kurulumuza özellikle teşekkür ediyorum. Doğal olarak heyecanlıyız. Aykut Hoca ve ekibimizle burada toplam 5 yıl geçirdik. Çok güzel günlerdi. Konyaspor en iyisine layıktır. “Kendime ve ekibimize inanıyorum. Bu zor günleri en kısa sürede aşacağız. Bundan sonra daha iyi olmak için çalışacağız. Umarım daha uzun süre hep birlikte oluruz” dedi.

“Aykut Hoca ile yakın bir bağımız var”

Kulüplerin doğal olarak antrenör arayışında olduğunu ve bunun kendisi için doğal bir durum olduğunu ifade eden Omeroviç, “Doğal olarak bir kulüp antrenör ararken istediği teknik direktörle tanışıp konuşabilir. Ben buna asla karşı değilim. Biz teknik direktör arıyoruz.” Aykut Hoca ile uzun yıllar çalıştık. Bir yandan aramızda sevgi bağı var. Sadece ben değil, ekibimizin birçoğu Aykut Hoca ile uzun süre çalışmış insanlardan oluşuyor. Sorumluluk büyük olacak. Ben asla bu tür sorumluluklardan kaçan biri değilim. Aslında risk almadan başarıya asla ulaşamam. “Gelmeyecek” dedi. – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu