Yaşam

Büyükşehir festivali sokağınıza getiriyor

Büyükşehir, Kocaeli genelinde düzenlenen sokak şenlikleri ile vatandaşları cümbüşe boğuyor ve ortaya renkli görüntüler çıkıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehrin her yerinde sokak şenlikleri düzenliyor. Şenliğe katılan vatandaşlar doydu. Kocaelililer kendileri için düzenlenen sokak şenliklerinde doyasıya eğleniyor.

 

YEŞİLÇAM VOKAL SETİ RENKLENDİRİLDİ

İzmit’te Gebze Mevlana Mahallesi Parkı’nda bulunan Büyükşehir, İzmit’te Serdar Mahallesi’nde İsmail Topdemir Spor Tesisleri ve Yenimahallae Hülya Caddesi ile Kandıra’da Akçakayran Meydanı’nda vatandaşlar cümbüş yaşadı. şenlikler; Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri, Hababam Sınıfı dizisinin usta oyuncularından “Hayta İsmail” lakaplı Ahmet Arıman’ın kurduğu Yeşilçam Vokal Grubu’nun “Bacaksız” lakaplı Teoman Ayık ve Tuncay Akça’nın gösterisine renk kattı. Yeşilçam’ın keyifli müziğini seslendiren Yeşilçam Vokal Kümesi izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

 

BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR FESTİVALİ

Şenlik alanında şişme oyun setleri ve animatörler gibi eğlenceli aktiviteler yer alırken, eğlenen çocuklara pamuk şeker, salça ve patlamış mısır ikram edildi. Vatandaşlar, kendilerini Sokak Şenliği’nde buluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

murgul-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu