Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül’den “10 Kasım” mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Beyazgül, mesajında ​​Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 85’inci yılında saygı ve minnetle andıklarını belirtti.

İstiklal mücadelesine öncülük eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milletten aldığı güçle büyük başarılara imza attığını belirterek, “Bu destansı çabayı kahraman milletimizin eşsiz fedakarlığıyla zafere taşıyan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, , üstün askeri yönetimi ve kararlı duruşuyla dünya tarihinde başarılı bir komutan ve lider olarak saygı görmüştür.” Gazi Mustafa Kemal’in ‘En Büyük Eserim’ dediği Türkiye’nin istikrar ve güvenlik içinde büyümesi, demokrasimizin standartlarını yükseltmesi, Cumhuriyetimizi güçlendirmesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. . Bu duyguyu ve “85 yıl önce uğurladığımız Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm atalarımızı rahmetle anıyorum. şükranla.” Sözlerine yer verdi.

haber-arpacay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu