Ekonomi

Başkan Sadıkoğlu: “Görev anlayışımızın merkezinde üyeler var”

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Çet Sadıkoğlu, esnafı ziyaretinde, “Görev anlayışımızın merkezinde on bin üyemiz var” dedi.

MTSO Lideri Oğuzhan Cet Sadıkoğlu, Kuyumcular Çarşısı esnafını ziyaret etti. MTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmuthan Kasap, Meclis Üyesi Memnun Efe ve 29. Meslek Komitesi Başkanı İlhamin İlhan ile birlikte çarşı esnafını ziyaret eden Önder Sadıkoğlu, sorunları dinleyip, talepler üzerine not aldı.

“Sahada olmaya devam edeceğiz”

Önder Sadıkoğlu, her zaman sahada olmayı benimsediklerini belirterek, “Önceki görev süremizin büyük bir kısmı pandemi ile geçti. Ancak, üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etmeye ve derneğimizde düzenlediğimiz etkinliklerle ortalarda olmaya çalıştık. Artmaya ve artmaya devam edeceğiz.Üyelerimizden gelen talep ve sorunları hem yerel paydaşlarımızla hem de çatı kuruluşumuz TOBB ve ilgili bakanlıklarla paylaşmaya devam edeceğiz.Misyonumuzun merkezinde on bin üyemiz var. anlayış.”

Ziyaretten memnun kalan kuyumcular çarşısı esnafı, Sadıkoğlu’nun kendilerini sürekli ziyaret ettiğini söyledi. Sadıkoğlu’nun sorunlara çözüm bulma sorumluluğunu üstlendiğine tanık olduklarını söyleyen esnaf, yeni dönemin güzel geçeceğini belirterek başarılar diledi. – MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu