Haber

Başdaş, “Büyük Türkiye yolunda kazanan 85 milyon”

AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, “28 Mayıs’ta gösterilen güven için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz. Büyük Türkiye yolunda 85 milyon insanımızın kazanacağından herkes emin olabilir” dedi.

AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, 28 Mayıs 2. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile ilgili teşekkür mesajı yayınladı. Konak teşkilatının hem 14 Mayıs’ta hem de 28 Mayıs’ta sahadaki güçlü varlığının altını çizen Başdaş, “Kapısını çaldığımız, birlikte çay içtiğimiz tüm İzmirlilere şükranlarımızı sunarız. bize oy verseler de vermeseler de. AK Parti iktidarının İzmir’de verdiği hizmetlere çok daha büyükleri eklenecek. İzmir’imiz hak ettiği değere hizmetlerimizle ulaşacaktır. Artık yeni bir yüzyıl başlıyor, Türkiye’nin yüzyılı”.

28 Mayıs akşamı sonuçların açıklanmasının ardından Konak’ta halkın yoğun katılımıyla kutlamalar yapıldığını kaydeden Başdaş, “Konak ve tüm İzmir halkı, Cumhurbaşkanlığı İttifakı adayımız liderimiz Erdoğan’ın seçilmesini büyük bir coşkuyla kutladı. olgunluk. İzmir o gece büyük bir festival yaşadı. İl Başkanlığımız önünde büyük bir kalabalık sevgi ve coşkusunu sergiledi. İzmirlilere yakışır bir duruş gördük. Halkımız hiçbir tatsızlık yaşamadan evlerine döndü. Bunun için İzmirlileri de tebrik ediyoruz” dedi.

Her seçimin ertesi günü yeni seçimin hazırlıklarına başladıklarını hatırlatan Başdaş, “Bir yandan hizmetlerimize devam edeceğiz. Bir yandan da 2024 yerel seçimlerine hazırlanacağız. Konak ve İzmir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere AK belediyesinin hizmetlerini İzmir’e taşımayı hedefliyoruz. Yeni yüzyılda İzmir yerel yönetimlerde de hak ettiği yeri alacaktır. AK Parti İlçe Teşkilatı olarak Konak halkına kapımız sonuna kadar açıktır. Hizmet sevgimizi büyütmeye devam edeceğiz. Yolumuz açık olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu