Yaşam

10 yıl sonra ‘Hızlı ve Öfkeli’de başka bir Aylak: ‘Babam hala bana işaretler gönderiyor’

Vin Diesel, Jason Statham, Charlize Theron, Brie Larson, Jason Momoa, Helen Mirrenve daha birçok ünlü isim Hızlı ve Öfkeli 10 yayınlandı. bu sinemada konuk sanatçı Olağanüstü bir isimdi. Serinin ilk filminden itibaren başroldedir ve 2013içinde trajikbir şekilde ölen ünlü aktör Paul Walkerkızı 25 yaşındamodel ve oyuncu Çayır Yürüteç O da sinemadaydı. Meadow Walker, babasını dünya çapında büyük bir yıldız yapan dizide babasının anısını canlı tuttu.

Mankenlik yaparak ünlenen ve babasının başlattığı hayır işlerine devam eden Meadow, 4 milyonaKendisinin ve babasının eski fotoğraflarını yakın takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

‘Babamın yanımda olduğunu söylemek içimi rahatlattı’

Babasıyla kurduğu özel bağın ölümünden sonra bile kopmadığını anlatan Meadow Walker, Paul Walker’dan özel işaretler aldığına inanıyor. Meadow Walker’ın E! News’e verdiği bir röportaja göre, babası onunla rakamlar üzerinden bağlantı kuruyor. “Babamın en sevdiği sayılar 4 ve 7 idi. Bunlar benim için işaretler”dedi Meadow Walker, “Ne zaman bir konuda şüpheye düşsem, ne zaman biriyle kavga etsem, ne zaman sebepsiz yere sinirlensem, hemen etrafımda 4 ve 7 rakamlarını görmeye başlıyorum. Sonra babamın hala benimle olduğunu, beni yukarıdan izlediğini ve bana işaretler gönderdiğini fark ediyorum. Sonra kendime her şeyin yoluna gireceğini ve babamın benimle olduğunu söyleyince rahatlıyorum.”dedi.

Vin Diesel bir babaydı

Paul Walker’ın Hızlı ve Öfkeli dizisindeki rol arkadaşı Vin Diesel de gerçek hayatta yakın bir arkadaştı. Vin Diesel, ölümünden sonra Meadow Walker’ın babası oldu ve düğünde damat gerçek anlamda yürürken babasının kolunun yerini alan o oldu.

Paul Walker’ın trajik sonu

Hızlı ve Öfkeli’deki Brian O’Conner rolüyle büyük ses getiren Paul Walker, 13 yıl önce, 2013 yılında henüz 40 yaşındayken korkunç bir kazada hayatını kaybetmişti. Walker’ın arabalara, özellikle de yarış arabalarına çok düşkün olduğu biliniyordu. Saatte 130 km hızla seyreden Walker’ın kullandığı araç, önce beton elektrik direğine ardından da iki ağaca çarptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu