Teknoloji

Konami, FC Barcelona ile Ortaklığını Yeniledi

Sözleşmelerini uzatan İspanyol şampiyonlar, eFootball™ serisinin ana kulüplerinden biri olmaya devam edecek

Konami Digital Entertainment BV bugün prestijli FC Barcelona ile iş birliğinin yenilendiğini duyurdu. 2016-17’de başlayan ortaklığın devamı niteliğindeki bu anlaşma ile KONAMI, Katalan kulübünün Futbol Video Oyunlarının Resmi Ortağı olmaya devam ediyor.

güçlü bir ortaklık

Yedi yıl süren bu güçlü katılımda FC Barcelona, ​​3 İspanya Ligi şampiyonluğu ve 5 ulusal kupa galibiyeti gibi büyük başarılara imza attı. KONAMI, “La Blaugrana”nın yolculuğunu desteklemekten gurur duyuyor ve kulüple devam eden işbirliğinden dolayı çok heyecanlı.

Bu yenileme, KONAMI’nin oyuncu erişimi, medya fırsatları ve etkinlik desteği gibi FC Barcelona ile mevcut haklarını korumasına izin verecek.

Naoki Morita, Konami Digital Entertainment BV’nin Avrupa Liderikonuyla ilgili görüşleri, Böylesine başarılı bir işbirliğinin uzantısını duyurmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz. FC Barcelona, ​​dünya futbolunun devlerinden biridir. Bu yenileme sayesinde onları şimdi ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca eFootball serisinin bir modülü olarak görmekten gurur duyuyoruz. KONAMI ve eFootball™ serisi için çok sayıda ticari, görsel ve e-spor hakları ve etkinliği içeren bu muhtırayı imzalamak gurur verici bir an. Oyunumuzu geliştirmeye devam ederek her zaman en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya çalışıyoruz.,” belirtti.

FC Barcelona Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Juli Guiu duygularını şu şekilde dile getirdi: Yıllardır FC Barcelona’ya bağlılığını gösteren KONAMI ile anlaşmamızı yenilemekten mutluluk duyuyoruz. KONAMI video oyunlarında bir örnek oluşturuyor ve genç izleyicilerle yeni sinerjiler yaratmamıza ve markamızı önümüzdeki yıllarda genişletmede değerli bir segment olan dijital arcade alanındaki olasılıkları keşfetmeye devam etmemize yardımcı olacak.

Bir oyun içi kampanya ile FC Barcelona ile devam eden resmi ortaklığı kutlayın.

“eFootball™” serisinin temel işbirliklerinden birinin yenilenmesini kutlamak için oyuncular artık Dream Teams’lerini üç FC Barcelona efsanesi Rivaldo, Patrick Kluivert ve Javier Saviola ile güçlendirebilirler.

Bu üç Epic kartı, 10-17 Ağustos ortasında satışa sunulacak.

Spotify Camp Nou’da top oynamaya hazır olun!

Stadyumun kendisi büyük bir yenilemeden geçerken, FC Barcelona taraftarları “eFootball™” içinde Spotify Camp Nou’nun tarihi sahasında oynamaya devam edebilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu