Haber

Kocasının arkadaşıyla kaçan Aybüke intihar mı etti? “Ölümümüzden Esra Erol sorumludur”

Nadir görülen bir hastalıkla mücadele eden Tuncay, eşi Aybüke’nin arkadaşıyla birlikte kaçtığını öne sürerek Esra Erol’a başvurdu.

Tuncay, 2022 yılında Eray isimli bir halı yıkamacı ile arkadaş oldu. O sıralarda Aybüke ve Eray’ın bir ilişkisi olmaya başladı.

Daha sonra Aybüke, sevgilisi Eray ile el ele canlı yayına katıldı. “Ben zaten Tuncay’dan boşanacaktım.” diyerek izleyenleri şaşkına çevirdi.

İzleyicilerden büyük tepki alan Aybüke, önceki gün sevgilisi Eray ile bir görüntü paylaştı. Görselde söylediği sözler ağızları açık bıraktı.

Aybüke, paylaştığı görselde, “Esra Erol ve Turkuvaz Medya beni yayın yapmaya zorladı. Beni kötü tanıştırdıkları için sen de beni kötü tanıdın. Tek taraflı yayın yapıyorlar. Tuncay hasta, bunu kabul ediyorum. Tek hatam boşanmadan ilişki yaşamamdı. Mali olarak iflas ettim.”söz konusu.

Ardından “Esra Erol bizim ölümümüzden sorumlu” diyerek yaptığı açıklama akıllara sakinlik getirdi. İşte Aybüke’nin o sözleri…

“Para karşılığında yayınladılar”

Aybüke, yayınladığı görselde şu ifadelere yer verdi:

Tuncay’ı iyi, bizi kötü gösteriyorlar. Ne söylesem beni anlamayacaksın. Ben Tuncay Bekten’in eşi Aybüke Bekten. Yanımda Eray Şahin var. ATV, Turkuvaz Medya ve Esra Erol bizi yayın yapmaya zorladı. Para karşılığında, zorla dışarı çıkardılar ve el ele tutuştular. Öldüğümüzde bileceksin. Ölümümüzün sorumlusu ATV, Turkuvaz Medya ve Esra Erol’dur.

Aybüke’nin bu sözleri akıllara intihar şüphesini getirse de artık bir açıklama yoktu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu