Haber

Kadir Gecesi’nde Bilecik’te Binlerce Vatandaş Aynı Masada Toplandı

Bilecik BelediyesiCumhuriyet Meydanı’nda kurulan iftar çadırında binlerce vatandaş iftar yemeğini aynı masada açtı.

Bilecik BelediyesiBilecik’teki işadamlarının koordinasyonunda kurulan ve iş insanlarının katkılarıyla düzenlenen iftar programında Ramazan ayında paylaşma ve yardımlaşma geleneği yaşatıldı.

iftarToplantı öncesi alanda vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı ve eşi Berat Subaşı, vatandaşları selamlayarak Kadir Geceleri ve Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukçu, Milletvekili Yaşar Tüzün’ün eşi Aysel Tüzün, il genel başkanı ve belediye meclis üyeleri vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.

Binlerce vatandaşı iftar sofrasında buluşturmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, “Öncelikle böylesine keyifli ve anlamlı bir gecede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. , tam iftar sofrasındayız. Dualarımız kabul, dileklerimiz gerçek olsun, hep bir arada, sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlar dileriz. Bu en büyük dileğimizdir. Çok teşekkür ederiz. İftarımıza eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Mimarından mühendisine, atölyedeki çalışanından ilgili yöneticisine kadar çalışanlarımızın her biri sofraların kurulumunda çalıştı.Burada çalışan arkadaşlarımın en iyileri.” çok teşekkür etmek için Bir aydır kurulan bu sofralara ilimizdeki iş insanları ve firmalar katkı sağladı. Ben de kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramınızı tebrik ederim. Bahar günleri çok ama çok yakın” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu