Ekonomi

Intrusion Inc. Nasdaq gerekliliklerini karşılamak için ters hisse bölünmesi planlıyor

PLANO, TX – Bir siber güvenlik firması olan Intrusion Inc. (NASDAQ:INTZ), 22 Mart 2024 tarihinde piyasa kapandıktan sonra yürürlüğe girmesi planlanan 1’e 20 ters hisse bölünmesini duyurdu. Bu hamle, Nasdaq’ın listelemeye devam etmek için minimum teklif fiyatı gerekliliğine uymak için şirketin hisse senedi fiyatını artırmayı amaçlıyor.

Hissedarlar tarafından 15 Mart’ta onaylanan ters hisse bölünmesi, Intrusion’ın adi hisse senetlerinin her 20 hissesinin bir hisse olarak birleştirilmesini sağlayacak. Bu önlem, hisse başına fiyatı artırarak şirketin Nasdaq Sermaye Piyasalarındaki listelemesini sürdürmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bölünme sonrasında hisse senetleri yeni bir CUSIP numarasıyla aynı “INTZ” sembolü altında işlem görecek.

Ters hisse bölünmesine ek olarak Intrusion, Streeterville Capital, LLC ile 9.275.000 dolarlık kıdemli borcu yeni belirlenen A Serisi İmtiyazlı Hisse Senedine dönüştürmek için bir takas anlaşması imzaladı. Mart ve Haziran 2022’de ihraç edilen senetleri içeren bu borç-özkaynak takası, şirketin Nasdaq’ın özkaynak standardını karşılamaya yönelik daha geniş stratejisinin bir parçasıdır.

Ters bölünme sonucunda hiçbir kesirli hisse ihraç edilmeyecektir. Bunun yerine, hissedarlar, ortaya çıkacak herhangi bir kesirli hisse için yuvarlanmış bir tam hisse alacaklardır. Bölünme, toplam yetkili hisseleri veya 0.01 $ olarak kalan hisse başına nominal değeri değiştirmeyecektir. Tüm hissedarlar eşit şekilde etkilenecek ve mevcut hisse senedi ödülleri ve varantlarının altında yatan hisse senetlerinin kullanım fiyatlarında ve sayısında ayarlamalar yapılacaktır.

Intrusion’ın transfer acentesi Computershare Inc. ters hisse bölünmesi için takas sürecini yürütecektir. Bölünme öncesi hisseleri elektronik kaydi formda olan hissedarların bölünme sonrası hisseleri almak için işlem yapmalarına gerek yoktur. Hisseleri aracı kurum hesaplarında bulunanların pozisyonları otomatik olarak ayarlanacaktır.

Intrusion Inc. siber güvenlik çözümleri konusunda uzmanlaşmış olup, bir tehdit istihbarat veritabanı ve işletmeler için ağ güvenliğini artırmak üzere tasarlanmış bir ürün olan Intrusion Shield sunmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu