Teknoloji

Hungry Shark Serisi 1 Milyar İndirmeye Ulaştı

 
Ubisoft, Hungry Shark serisinin taşınabilir platformlarda dünya çapında bir milyar indirmeye ulaştığını ve Ubisoft’un en çok indirilen mobil oyunu olduğunu duyurdu.
 
İngiltere stüdyosunun 2009’daki başlangıcından itibaren Ubisoft Future Games of London tarafından geliştirilen oyun, dünya okyanuslarında beslenme çılgınlığı içindeki köpek balıklarını bahis alıyor. Birinci Hungry Shark, 2010’da sadece yedi kişilik bir ekiple mobil platformlarda yayınlandı.
 
Oyuncu tabanını önemli ölçüde artıran ücretsiz bir modele geçişle, şimdi onuncu yılına giren Hungry Shark Evolution, yalnızca 630.000’den fazla defa indirildi. Ubisoft, stüdyoyu 2013’te satın aldı ve bunu 2016’da son derece başarılı Hungry Shark World takip etti. 
 
Ubisoft Future Games of London Genel Müdürü Ian Harper husus ile ilgili şunları söyledi: “Bu inanılmaz dönüm noktasına ulaşmaktan hakikaten gurur duyuyoruz ve 2023’ün başlarında bazı heyecan verici duyuruları dört gözle beklerken ilgili ekiplere sıkı çalışmaları için teşekkür etmek istiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu