Haber

Fatih Altaylı ve Mustafa Varank Sosyal Medyada Birbirlerine! ‘Bak Mustafa Efendi…’

Fatih Altaylı’nın ‘TOGG’u alır mıydınız?’ “Sponsor arayışları başladı” sorusuna verdiği yanıta yorum yapan AK Parti Milletvekili Mustafa Varank, sosyal medyada tartışmayı alevlendirdi. Altaylı, Varank’a ‘Düzgün ol.

Daha önce TOGG üzerinden tartışan iki isim, bu kez Gazeteci Fatih Altaylı’nın kendi kanalında verdiği röportajda ‘TOGG’u alacağım’ cevabıyla karşı karşıya geldi.

Altay’ın sunucusu ‘TOGG’u alır mısın’ diye sordu. sorusuna “TOGG alacağım. Bu sabah bir mühendis abi ile görüştüm TOGG kullanıp bayıldı. Özellikle içi çok güzel. Ön komple led ekran. Porsche’de bu kadar iyi led ekran yok. , kesin. Çok şık yapmışlar. Son derece geniş, ferah. , rahat.” cevabı verdi.

AK Parti Milletvekili Mustafa Varank, ilgili paylaşıma, ‘Seçeneklerle devam eden Ciner sponsorluğu yetmeyince yeni sponsor arayışları başladı’ yorumunu yaptı.

Varank’ın bu sözlerine sert bir dille yanıt veren Altaylı, “Bak Mustafa Efendi. Sponsorla çatışan birini arıyorsan etrafına ve aynaya bak. Madem seviyen benim aşağı inemeyeceğim kadar düşük. bu kadar yeter terbiyeli ol.” terimleri kullandı. Altaylı da “Yoksa TOGG kötü bir araba ve ben o araba iyi diyerek sponsor arıyorum” sözleriyle yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu