Ekonomi

Ekonomi ve siyaset gündemi – 10 Aralık 2022

YASAMA YÖNETİCİ SİYASET

1-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Vezirköprü Devlet Hastanesi, Asarcık-Kavak Yolu, 19 Mayıs Üniversitesi Ballıca Yerleşkesi ve Tamamlanan Diğer Projelerin “Kuruluşundan 2023’e Birlikte” Toplu Açılış Töreni ile Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda yapılacak. . programa katılacak. (Samsun/13:30/17:00)

2- TBMM’den

– Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın 2023 yılı bütçeleri Genel Kurul’da görüşülecek.

– Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda Uludağ Bölgesi Kanunu görüşmelerine devam edilecek. (Meclis/11:00/13:30)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, TRT World Forum 2022 kapsamında gerçekleştirilecek olan “Çatışma Çözümü ve Barış İnşası: Küresel Liderliğin Geleceğini Şekillendirmek” konulu panelde katılımcılara hitap edecek, Türkiye-Cezayir Ortak Başkanlığı’nı yapacak Planlama Kümesi (OPG) Toplantısı ve Cezayir Dışişleri Bakanı olacak. Ramtan, Lamamra ile ortak bir basın toplantısı düzenleyecek. (İstanbul/10:00/Cezayir)

SPOR

1- Katar’da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası’nda çeyrek final çabası Fas-Portekiz ve İngiltere-Fransa maçları ile tamamlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu