Haber

Düğünde damadın annesi tarafından tercih edilen kıyafet ortalığı karıştırdı

ABD’de düzenlenen bir düğünde kaydedilen fotoğraf, sosyal medya paylaşım platformu Reddit’i birbirine kattı. Bir kilisede gerçekleştirilen düğünde beyaz gelinlikli bir bayanın yanında görülen bir diğer bayanın damadın annesi olduğu öne sürüldü.

“RAHATSIZ EDİCİ BİR KIYAFET TERCİHİ”

İsmi açıklanmayan ve yüzü görülmeyen bayan V-şeklinde derin bir göğüs dekoltesi tercih ederken siyah elbisesinin de küçük etekten oluştuğu anlaşılıyor. Bu fotoğrafın paylaşılmasından sonra büyük bir tartışma başlarken, kullanıcılar “kayınvalidenin” tercihinin rahatsız edici olduğunu söyledi.

“DÜĞÜNDE REZALET” DENİLEREK PAYLAŞILDI

Bir kullanıcı, “Derin göğüs dekoltesi ve mini etekle birlikte bu elbise ile resmen şov çalmaya çalışmış” yorumunu yaparken öteki bir toplumsal medya kullanıcısı ise, “Bu kıyafet ile cezbedici bir şekilde cenazeye gidiyormuş gibi görülüyor” dedi.

Öte yandan bir Reddit abonesi de, “En azından beyaz giyinmemiş” yorumunu yaptı. “Düğünde rezalet” forumunda paylaşılan fotoğrafta damadın annesinin kıyafeti uygun bulunmadı. Bir kullanıcı, “Resmen ‘bana ilgi gösterin’ diye bağırıyor” tabirini kullandı.

İşte o fotoğraf:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu