Haber

Doğu Karadeniz’de Şiddetli Yağmur Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu akşamdan sonra Marmara bölgesinde yerel sağanak yağış beklendiğini belirterek vatandaşları olası olumsuzluklara karşı uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Bölgesel Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamada, bu akşamdan sonra Marmara bölgesinde görülecek kuvvetli yağışların bölgenin doğusunda (İstanbul) yerel olarak kuvvetli olacağı belirtildi. , Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa) gece ve yarın (Perşembe) sabah. 20-40 kg/m2 olması beklendiğinden ani su baskını, su baskını, ulaşım aksaması gibi aksiliklere karşı dikkatli olunması ve önlem alınması gerektiği belirtildi.

DOĞU KARADENİZ KIYI KESİMLERİNDE yerel sağanak sağanak yağışlar bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların Giresun’un doğusu ile Trabzon’un kıyı kesimlerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor. , Rize ve Artvin’de ani su baskınlarına neden oluyor. Su baskını, kıyılarda yıldırım, yağmur sırasında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksama gibi aksiliklere karşı dikkatli olmak ve önlem almak gerekiyor.

Yağışların Zonguldak ve Bartın çevreleri ile Kastamonu’nun kıyı kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor. Ayrıca sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde zaman zaman pus ve sis yaşanacağı iddia ediliyor.

BATI KARADENİZ KIYI KESİMLERİNDE Gökgürültülü Sağnak Yağışlara Karşı UYARI YAPILDI.

Açıklamada, “Son değerlendirmelere göre yarın (Perşembe) sabah saatlerinden itibaren Batı Karadeniz kıyı kesimlerinde sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların yerel olarak kuvvetli (30-60 kg/m2) olması bekleniyor. ) Düzce, Zonguldak ve Bartın civarında ve Kastamonu’nun kuzeyinde.” “Ani sel, su baskını, kıyılarda yıldırım düşmesi, yağmur sırasında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksama gibi aksiliklere karşı dikkatli olmak ve önlem almak gerekiyor.”

haber-beyoglu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu